Özgür YAMAN - Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

Ve yine herzamanki gibi yoğun bir şekilde başladı. Okul işleri, ev taşıma, web işleri derken yaz tatilinde kendi haline bıraktığım siteme nihayet bu yazıyı ekleyebiliyorum. İşler daha da rayına oturduğunda yeni yazılar ve yeni videolar hazırlamayı düşünüyorum. Özellikler web tasarım derslerinde temel konularda sitede oldukça eksiklikler var. Ona yönelik bazı çalışmalarım olacak. Şimdilik bu kadar, yeni yazılarda görüşmek üzere...

Etiketler:

" Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı " için 3 Mesaj Yazıldı:

  1. Sayın Özgür Hocam,
    Sitenizi ve birkaç web programlama ders içerikli siteleri takip etmeye çalışıyorum. Tatil dönemi olduğu için siz siteye ara verdiniz ben de web tasarımına. Sizin de bildiğiniz üzere web tasarım her geçen gün yenilenen bir dal ve herkes kendini yenilemeli. Sizden almış olduğumuz temel eğitim en önemlisi tabi. Ama üzerine birşeyler eklemek te bize düşüyor.Umarım öğrencileriniz sizden çok şey öğreneceklerinin farkındalardır ve sizi can kulağıyla dinliyorlardır. Sitenizde photoshopla ilgili bilmediğimiz tüyolar verseniz fena olmaz 🙂 Sizin de bildiğiniz gibi diğerlerine göre photoshop derslerine daha ilgiliydim sanırım.
    Kendinize çok çok iyi bakın.

  2. Hava’cım, mesajın için teşekkür ederim. İnan o kadar yoğunum ki siteyle ilgilenmeye sıra gelmiyor. Ama bu sene kararlıyım, inşallah vakit bulduğum zamanlarda bilgilerimi videolu derslerle aktarmaya çalışacağım. Bu arada photoshop’unu daha da geliştirmişsindir umarım. Varsa yaptığın çalışmaları görmek isterim.

  3. Çok zamanım olmuyor hocam ama vakit buldukça da yapmaya çalışıyorum. Ben de bir ara görmenizi isterim. Hoşçakalın.

Bu Konuda Ne Düşünüyorsun?

Mesaj yazabilmek için giriş yapmalısınız.