Hakkımda

Öncelikle merhaba. Bu sayfada beni tanımayanlar için kendimden kısaca bahsetmek istiyorum.

2 Şubat 1985’te Konya-Ereğli’de dünyaya geldim. İlk ve orta öğretimi Ereğli’de tamamladım. Liseyi Ereğli Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Bilgi İşlem Bölümünde okudum. Daha sonra ÖSS’de Konya Selçuk Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği bölümünü kazandım. Buradaki 4 yıllık eğitimin ardından 2007 yılında KPSS’de ilk tercihim olan Niğde Kız Teknik ve Meslek Lisesi‘ne atanarak öğretmenlik mesleğine başlamış oldum.

Niğde Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nde bir yıl görev yaptıktan sonra askere gittim ve 2008-2009 döneminde askerlik görevini İstanbul ve Ankara’da Deniz Piyade Yedek Subay olarak tamamladım. 2010 yılında Niğde Ticaret Meslek Lisesi‘ne atandım. 2019 yılından beri Niğde Endüstri Meslek Lisesi‘inde öğretmenliğe devam ediyorum.

Bilgisayarla ilgili konuşmak gerekirse, bilgisayardaki en önemli uğraşım web tasarımı ve web programlama. Özellikle Photoshop’ta web arabirimleri oluşturmaktan, CSS kodu yazmaktan ve WordPress ile uğraşmaktan hoşlanıyorum. Bunun dışında bol bol İngilizce ile uğraşıyorum ve film izlemekten, müzik dinlemekten, yeni yerler görmekten, yeni şeyler üretmekten hoşlanıyorum.  Aynı zamanda evli ve 1kız, 1 erkek çocuk babasıyım 🙂

Bu web sitesini öğrencilerime daha faydalı olabilmek, ayrıca bilgilerimi tek bir noktada toplamak için hazırladım. Ara sıra öğrendiğim yeni şeyleri ve hazırladığım ders materyallerini siteye eklemeye çalışıyorum. Tabi vakit buldukça 🙂 Bu arada sitede yazdığım yazılar aksi belirtilmedikçe bana aittir ve kullanılması durumunda kaynak gösterilirse sevinirim.

Herhangi bir konuyla ilgili bana ulaşmak isterseniz, iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.