Başlarken…

Web siteme hoşgeldiniz. Sonunda vakit bulup siteyi yayına hazır hale getirebildim. Eğer beni tanımıyorsanız, buraya tıklayarak kim olduğumu öğrenebilirsiniz.

Bu siteyi kurmamdaki en büyük amaç, yetiştirdiğim öğrencilere daha etkili bir şekilde hitap edebilmek, onlara ilham kaynağı olmak ve özellikle öğrendiğim bilgileri burada paylaşmak. Her ne kadar sitenin öncelikli hedef kitlesi kendi öğrencilerim olsa da, web tasarımına ilgi duyan herkesin sitemde faydalı bilgiler bulacağına inanıyorum.

Web tasarımı ve web programlamaya özel olarak ilgi duyuyorum ve bu konularda sürekli yeni şeyler okuyor ve izliyorum. Bu şekilde öğrenmiş olduğum tüm bilgileri ve genel olarak bilgisayarla ilgili karşılaştığım sorunları, bulduğum çözümleri, bildiğim ipuçlarını burada paylaşarak insanlara yardımcı olmayı umuyorum. Özellikle CSS, WordPress, ASP.NET, veritabanı gibi konularda özgün yazılar yazmayı düşünüyorum.

Web sitemin tasarımını Photoshop’ta hazırlayarak WordPress teması haline getirdim ve WordPress altyapısını kullandım. Daha önce yaptığım sitelerdeki gibi sade bir arabirim tercih ettim. Umarım beğenirsiniz 🙂

BENZER YAZILAR