Websitesi Yarışmasında Öğrencim Birinci Oldu

Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Anlat Niğde’ni” konulu web sitesi yarışmasına 11A sınıfından katılan öğrencim Mert BALDIR birinci oldu. Öğrencimi kazandığı bu başarısından dolayı tebrik ediyorum. Böyle bir alanda birincilik kazandığı için de ayrıca mutlu ve gururlu olduğumu belirtmek istiyorum. Mert’in yapmış olduğu websitesini görüntüleyin.

BENZER YAZILAR

9 YORUM

 1. sema kocaoğlu dedi ki:

  hocam arkadaşlar kuralları okumamış galiba ne mavi tonları ne amblem ne logo ne bayrak ne Atatürk köşesi bile yok… o kurallar boşunaymış demekki içerik olarakta çok zayıftı Bide kız mesleğin sitesini baksaydınız keşke… açıkcası adaletli olduğunu düşünmüyorum…keşke bizim okulun yaptığı siteyide koysaydınızda aradaki farkı herkes görseydi bizimde yanlışlarımız var ama sizinkisi kadar deil….. ve hiç özgün değildi

  • Özgür YAMAN dedi ki:

   @Sema,

   Kuralların okunduğundan emin olabilirsin. Ama senin bahsettiklerin MEB okul siteleri için olan yönerge. Sitenin mavi tonlarda olması gibi bir zorunluluk yoktu mesela. Kız Meslek Lisesi’nin yaptığı siteye de baktık tabi ki, gayet başarılı bir siteydi. Ama sona kalan üç site arasında birisini seçmek zorundaydık doğal olarak. Zaten o üç sitenin puanları da birbirine oldukça yakındı. Sizin siteyi internette yayınlarsanız linkini ekleyebilirim. Ben yine de sizi bu başarıdan dolayı tebrik ediyorum.

 2. 11-a dedi ki:

  Jüri birden fazla .. herbirinin zevki ayrı ayrı demekki herkesin zevkini tatmin eden bir site olduki 1. seçildi..!
  gayet orjinal ce kullanılabilir bi site olmuş.. Arkadaşımızın günlerce verdiği emeğe haksızlık etmeyelim.. sizide kutlarım… Özgür hocamıza buradan teşekkürLer .

 3. sema kocaoğlu dedi ki:

  @Özgür Yaman,

  Tmm neyse hocam daha fazla uzatmayalım en iyisi bu konunun burada kapanması.Bende sizi başarınızdan dolayı tebrik ediyorum.Ama ben hala özgün olmadığınızı düşünüyorum.Sayın 11-a halkı sizide tebrik ediyoruz umarım bizim sitemizide görüp ona göre karşılaştırma yapmışsınızdır.

 4. ayşe ceylan dedi ki:

  mert arkadaşım gayet güzel olmuş tbrk ederm sınıfımızın gururusun.. beğenmeyenlerin kendi görüşü snuçta jüri kararı ve çokta isabetli bir karar 🙂

 5. 11-A Tuğçe dedi ki:

  Mert arkadaşımızın yaptığı site gayet başarılı bende tebrik ediyorum birinciliği ve aldığı ödülü hak eden bir site olmuş.Ayrıca Özgür hocayı da tebrik ediyorum onun sayesinde bu birinciliği aldık ,onun emeğiyle…Gerek özgünlüğüyle gerekse görünümü ve tasarımıyla övgüyü hak ediyo…

 6. 11-A Hayriye dedi ki:

  Eline sağlık Mert, bence çok başarılı ve Özgün bir site olmuş.. Birinciliği gerçekten hak etmişsin.. Jürinin kararı da çok isabetli olmuş umarım bu başarımız böyle devam eder.. Özgür hocanın ve Coşkun hocanın da bizim üzerimizde emeği çok gerçekten..

 7. serdar dedi ki:

  HTML kullanılarak gayet hoş bir site yapmış tebrik ederim…

 8. Coşkun dedi ki:

  Bence de Gayet Güzel Bir Site Olmuş.

Bir cevap yazın